Microsoft Edge

İletişim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 121 MB
  • Version 41.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft
Microsoft Edge uygulaması Windows 10 iletim sistemi için tasarlanmış bir tarayıcıdır.

Microsoft Edge uygulaması, iOS mobil cihazlarda yeni kullanıma başlanan en hızlı tarayıcı olma özelliği ile gönüllerde taht kurdu bile. Sizlere daha çok keyif almanız ve daha hızlı bir hayat standartları arasında yaşamanız için Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Edge uygulamasıyla mobil cihazınızdan internet ortamında jet hızıyla gezineceksiniz. 

Uygulamamızı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirmeniz daha hızlı bir tarayıcıya sahip olmanız demektir. Microsoft Edge  mobil uygulaması mobil cihazınızda ki verilerin daha düzenli görülmesi için sizlere uygun bir sistem olmasının yanı sıra oldukça da güvenli bir sistemdir. 

Microsoft Edge, Windows 10 kullanıcıları için, akışlarını kesintiye uğratmaksızın, nerede olursanız olun, ihtiyaç duydukları yere web'de gezinmek için son teknolojiden yararlanarak tasarlanan kaliteli bir uygulama olup adından söz ettirmeye başlamıştır bile. 

Mobil cihazınızda yaptığınız işleminize Microsoft Edge uygulaması sayesinde bilgisayarınızdan devam etmeniz mümkündür, üstelik her hangi bir bağlantı kablosuna da gerek yoktur. En keyifli özelliklerden biri olan, wep de arama yapmak için artık parmaklarınızı yormayın çünkü Microsoft Edge uygulaması sesiniz ile arama yapmanıza olanak sağlıyor. 

Bunların yanı sıra sizlere wep konusunda daha bir çok yenilik ve değer katan Microsoft Edge uygulaması mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirilmek için sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Microsoft Edge indir